Jak ogolić miejsca intymne u mężczyzn żeby nie swędziało ?

Jak ogolić miejsca intymne u mężczyzn żeby nie swędziało ?

Pewnie dbasz o dolne części swojego ciała, ale jeśli nie, to zacznij. Nie tylko kobiety dbają i utrzymują włosy w odpowiednim kształcie i długości, Ty też musisz poprawić swój wygląd. Niezależnie od tego, czy preferujesz pełne golenie czy proste podcinanie, musisz zacząć odpowiednio dbać o swoje jądra. Przeczytaj nasz przewodnik, a będziesz wiedział, jak golić jajka bez zacinania się.Panowie, to jest XXI wiek i najwyższy czas, abyście wszyscy zdali sobie sprawę, że to nie tylko kobiety muszą opiekować się obszarem między nogami. Dzisiaj coraz więcej mężczyzn (i słusznie) dba o włosy rosnące na workach jąder, bez względu na to, czy są tylko przycinają - trymują, czy robią pełne golenie. Chcesz wiedzieć, jak ogarnąć włosy ze swoich jajek ?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie. Niewątpliwie jest to twoja ulubiona i najbardziej ceniona część ciała, nie wspominając już o tym, iż jest to najbardziej wrażliwa części ciała. Więc schodzenie na dół z nieodpowiednim lub źle dobranym przyrządem do pielęgnacji może być dość przerażające, a to powoduje, że wielu mężczyzn rezygnuje z pielęgnacji tej części ciała. Na rynku są  jednak dostępne proste sposoby i narzędzia które pozwolą uniknąć kaleczenia Twoich jąder.

Golenie jąder i miejsca pod nimi jest często nazywane manscaping czyli męska depilacja. Jak to zrobić ?Jak ogolić jaja ?

Na początku musisz podjąć decyzję czy chcesz się całkowicie ogolić, czy po prostu przyciąć. Przede wszystkim są to osobiste preferencje, ale zalecamy rozmowę z kimś, kto często ma kontakt z Twoim miejscem intymnym. Dobrze jest podjąć decyzje razem, a przynajmniej o tym porozmawiać z ukochaną osobą , aby po zmianach nie była zaniepokojona i zaskoczona. Komunikacja jest kluczowa, ponieważ nigdy nie wiadomo, możliwe, że golenie lub przycinanie będzie zbędne.

Bezpieczeństwo

Chcesz wiedzieć, jak bezpiecznie golić jaja ? Musisz wymyślić strategię golenia najlepszą dla Cienie i musisz się jej trzymać, będzie to nadzieja dla Ciebie, że zrobisz to bezboleśnie. Golenie jąder nie powinno być szybką procedurą i zdecydowanie nie powinieneś się spieszyć. Przestrzeganie strategii i kolejności procesu golenia lub przycinania spowoduje znacznie mniej cięć i ofiar, niż gdybyś po prostu na szybko ogolił się maszynką.
Narzędzia

Po pierwsze (jak zdecydujesz, czy golisz na gładko czy tylko przycinasz), potrzebujesz odpowiednich narzędzi. Narzędzia, których używasz, mogą być decydujące o jakości depilacji i uniknięcia picia po całym procesie whisky. Podobnie jak chirurg do operacji musisz być przygotowany. Nie chodzi tylko o golenie brody czy wąsów, zajmujesz się obszarami, które mogą przez kilka tygodni wyglądać śmiesznie lub szczerze mówiąc, byłoby to po prostu bolesne w przypadku zacięcia, skaleczenia.

Upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt w ręku - może to oznaczać wyjazd do apteki lub sklepu kosmetycznego, fryzjerskiego. Nie oszczędzaj na nożykach, ważne aby były ostre i dobrej jakości. Może wydawać się to oczywiste, ale musimy to powiedzieć. Jeśli się golisz, będziesz używał różnych linii cięcia, jeśli tylko przycinasz to pamiętaj o odpowiednich ostrych trymerach, nożyczkach fryzjerskich.

To czy powinieneś używać trymera czy maszynki do golenia, wybór jest naprawdę twój i zależy od tego, jak blisko chcesz dojść do skóry podczas golenia. Trymer jest o wiele łatwiejszy w użyciu i nie dochodzi tak blisko do skóry ,podczas gdy brzytwa jest prawie na samej skórze, więc istnieje większa szansa na zacięcie.

Jeśli przycinacie tylko nożyczkami, a nie elektrycznym trymerem, zalecamy, abyście odłożyli te, których używaliście do cięcia papieru lub pudełka od mleka zeszłej nocy. Raz, że jest to wyjątkowo niehigieniczne, a dwa trzeba zainwestować w specjalne nożyczki zaprojektowane do przycinania, aby precyzyjnie ciąć bez szarpania za włosy i wbijania sobie ostrza.Maszynka do golenia z większą ilością ostrzy zawsze będzie wykonywać dokładniejszą i bezpieczniejszą pracę, unikniesz ciągnięcia za włosy i obtarć skóry.Musisz pamiętać, ze niezbędne narzędzia to nie tylko maszynki, trymery i nożyczki ale płyny, pianki i żele po których będziesz tam używać do zmiękczenia skóry i nadawać poślizgu maszynkom. Namydlanie standardowym mydłem nie pomoże Ci, więc musisz się upewnić, że używasz odpowiedniego żelu do golenia. Najlepiej używać bezalkoholowego, który zawiera aloes - aloes łagodzi podrażnienia. Zapewniam Cie, że nie chciałbyś aby nawet odrobina alkoholu znalazła się w tym miejscu, więc unikaj produktów, które go zawierają za wszelką cenę.

Proces golenia

Jeśli już wiesz czego chcesz i jak wreszcie uporządkować ten krzak, wejdź pod prysznic, ponieważ zwilżenie obszaru w doł przed rozpoczęciem golenia lub przycinania jest naprawdę dobrym pomysłem, ponieważ ostrza będą lepiej się ślizgać.Rób to, co chcesz, za pomocą golenia lub przycinania i pamiętaj aby rozgrzać obszar ciepłą wodą. Gorąca lub ciepła woda jest idealna, zmiękcza włosy, ułatwiając ich obcinanie. Inna zaletą ciepłego prysznica jest to iż  twoje jądra staną się luźne i zwisające, dzięki ciepłu wody, co ułatwia ich golenie. Golenie się, gdy włosy są suche, jest kiepskim pomysłem - będą one bardziej śliskie i lekkie, co oznacza, że istnieje większe prawdopodobieństwo skaleczenia. Woda naturalnie smaruje i zapobiega ciągnięciu włosów.
Kiedy jesteś już po prysznicu, przygotuj się do rozpoczęcia golenia lub przycinania. Jeśli się golisz, musisz się golić w kierunku, w którym rosną twoje włosy. Pozwoli Ci to uniknąć lekkich zadrapań skóry i irytującej szansy na wrastanie włosów (włosy będą wrastać pod skórę jeżeli będziesz golić w przeciwną stronę, do której rosną twoje włosy).Zacznij od  przycinania włosów za pomocą nożyczek, które sugerowaliśmy wcześniej. Jeżeli kiedykolwiek zgoliłeś brodę to wiesz, że możesz po prostu nurkować głęboko nożyczkami i przy skórze obcinać włosy. To samo dotyczy twojego łona, więc zacznij najpierw od nożyczek, zanim sięgniesz po brzytwę.

Jeśli chodzi o golenie nożykami lub używanie trymera, musisz zachować naciągniętą skórę tak, jak to tylko możliwe. Gdybyś golił szyję, oznaczałoby to przechylenie głowy tak, aby skóra szyi była naciągnięta i gładka, gdy chodzi o te miejsca poniżej, oznacza to ciągnięcie twoich jąder tak mocno, aby uzyskać skórę, która będzie idealnie gładka bez żadnej fałdki. To może być bolesne, ale jest absolutnie konieczne aby golić się bez bólu i krwi.Golenie i przycinanie to ryzykowne przedsięwzięcie, a będziesz musiał użyć całej swojej siły, aby utrzymać stabilną rękę aby nie trzęsła się. Pocięte jądra to ostatnia rzecz, której oczekujesz. Inną ważna rzeczą jest to, że twoje jądra mają na sobie wiele bakterii, a nawet najmniejsze nacięcie może pozwolić bakteriom dostać się do środka. W zależności od rodzaju bakterii może to łatwo wywołać zapalenie jelit, ropnie lub gangrenę Fourniera.Polecamy również stanąć rozkrokiem nad przenośnym lustrem w dobrze oświetlonej łazience, aby mieć pewność ze zrobiłeś to dobrze i dokładnie. Pamiętaj aby nie pominąć zapomnianej krainy pomiędzy twoimi jądrami a pupą. Mając też na wszystko oko jest mniejsza szansa na skaleczenie. Gdy osiągniesz pożądany efekt, odłuż golidła. Zadanie zostało wykonane.
Pielęgnacja po goleniu

Po goleniu, musisz pomyśleć o pielęgnacji podrażnionej skóry.  Jakich produktów powinieneś używać, aby dbać o ogolony obszar. Ze względu na niesforny charakter włosów łonowych na dole, prawdopodobnie odczujesz swędzenie. Aby uniknąć swędzenia i kolczastego uczucia po goleniu, stosuj balsam po goleniu. Pomoże to zmniejszyć podrażnienia i stany zapalne. W ten sposób można golić jaja żeby nie swędziało.

Swędzące i wrastające włosy pod skórę są zawsze denerwujące i irytujące, gdy są na twojej twarzy, ale kiedy są na worku mosznej, problem jest dziesięciokrotny. Aby temu zapobiec, używaj balsamu po goleniu lub toniku przez kilka tygodni po ogoleniu. Zapobiegnie wrastaniu włosów i wysypkom powinno być stosowane systematycznie, aż do następnego golenia.

Jak ogolić miejsca intymne u mężczyzn ?

     Używaj właściwych narzędzi - najlepiej golarka z większą ilością ostrzy która zmniejszy szansę na zacięcie
     Przed depilacją weź gorący prysznic - rozgrzej worek z jądrami i spraw, aby włosy były naturalnie zmiękczone.
     Zaraz po wyjściu z pod prysznica rozpocznij golenie.
     Gol włosy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, nigdy pod włos - zapobiegnie to wrastaniu włosków.
     Zaraz po goleniu gdy już uzyskasz pożądany wygląd, szybko nałóż krem nawilżający. Zapobiegnie to wysypce i ponownie wrastającym włosom pod skórę.
     Zastosuj balsam po goleniu przez około tydzień, aby zapobiec podrażnieniom i nie pożadanym infekcjom.To naprawdę proste i nie ma się czego bać. Powinieneś traktować swoje jądra w taki sam sposób, w jaki traktujesz brodę - zadbaj o nie i będzie wyglądać świetnie. W dzisiejszych czasach mężczyźni muszą dbać o swoje miejsca intymne  bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - pamiętaj, że nie tylko kobiety powinny wyglądać jak najlepiej.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code