Jak się ubrać na randkę z dziewczyną ?

Na sukces składa się kilka ważnych elementów.

Od czego zacząć ?

Zacznij od pokazania, że masz klasę. Pamiętaj co najmniej o podstawowych elementach dobrego wychowania. Najważniejsze to szacunek do kobiety, dlatego uważaj co i w jaki sposób mówisz.

- Unikaj wulgaryzmów, które na pewno nie zaimponują, a mogą sprawić wrażenie ubogiego zasobu słownictwa. Nawet mądre, sensowne wypowiedzi mogą być nie docenione i przysłonie te przez wulgaryzmy.
- Otwieraj pierwszy drzwi kobiecie, jeżeli skrzydła drzwi otwierają się do środka, powinieneś wejść pierwszy i przytrzymać je od wewnątrz, tak aby jej nie uderzyły.
- Miłym gestem jest powitanie kobiety bukietem świeżych kwiatów, to nigdy nie wychodzi z mody, nawet jeżeli chcesz utrzymać image prawdziwego macho kwiaty nie zaszkodzą Twojemu wizerunkowi.
- Kto płaci na randce ? Zasada jest taka, że płaci ten kto zaprasza czyli Ty. Nawet, gdy kobieta zaproponuje, że zapłaci za siebie, z uśmiechem podziękuj i ureguluj rachunek sam.
Miejsce randki dobrze jest dostosować do zasobności portfela, bo tak naprawdę nie jest ważne gdzie będziecie tylko czy miło spędzicie razem czas. Kobieta jeżeli zgodziła się z Tobą spotkać to nie po to aby się najeść w drogiej restauracji, ale po to by Cie lepiej poznać. Randka to nie biznes.


Pamiętaj żeby zadbać o swój wygląd

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego jest tak ważne aby dobrze wypaść. Kobiety zwracają uwagę praktycznie na wszystko:
- Bardzo ważne są czyste buty czy to skórzane buty czy sportowe adidasy, trampki Converse.
- Pamiętaj aby zadbać o dłonie, nikt nie lubi być dotykany przez papier ścierny. Jeżeli masz zamiar dotknąć kobietę na randce ( a pewnie tak ) to kremuj ręce, aby twój dotyk był przyjemny, a nie kojarzył sie ze szlifowaniem.
- Koniecznie obetnij paznokcie, dużo mężczyzn o tym zapomina.
- Delikatnie spryskaj się perfumami, zbyt duża ilość szczególnie jeżeli zapach nie będzie w guście kobiety może przynieść odwrotny skutek.

W co się ubrać na randkę z kobietą ? Strój na randkę dla faceta ?

Najważniejsze to strój musi być dostosowany do miejsca gdzie zapraszasz swoja wybrankę, a druga rzecz to musisz się w nim dobrze czuć i powinien odzwierciedlać Ciebie i Twoją osobowość. Po co zaczynać od udawania kogoś kim nie jesteś. W swoim stroju musisz czuć się pewnie bo najbardziej pociągająca jest pewność siebie.

Jaka koszula na randkę ?

Jeżeli randka jest w eleganckiej restauracji to i koszula powinna być gładka elegancka, jeżeli wybraliśmy kawiarnie, kino to koszula powinna być w stylu casual bardziej na luzie, ale  w obu przypadkach koszula powinna być porządnie uprasowana i pamiętaj żeby nie zaprasować kantów wzdłuż rękawów.

Jak ubrać się na randkę na spacer ?

Jeżeli miejscem do spaceru jest starówka miasta możemy ubrać się bardziej formalnie i elegancko jeżeli park, las to zdecydowanie jeansy, koszula sportowa, bezrękawnik, sportowe obuwie.

srtój na randkę

ubiór na randkę

jaka koszula na randkę

jaki strój na randkę na spacer

jakie buty na randkę