Jaka sukienka na wesele ? Jaka sukienka na wesele jako gość ?

Wszyscy wiemy, że prawdziwą królową wesela jest Panna Młoda, jednak każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo!
Stworzyliśmy więc galerię, w której prezentujemy nową kolekcję Zary !
Duży wybór gwarantuje, że każda z Was znajdzie sukienkę na wesele, która wcale nie musi być droga, a urzeknie pozostałych weselników!

Wybór sukienki na wesele to prawdziwa sztuka. Najważniejsze o czy trzeba pamiętać to, aby nasz sukienka nie konkurowała z suknia panny młodej.
Tego wyjątkowego dnia oczy wszystkich gości powinny być skupione na białej sukni, sukni Panny Młodej, dlatego lepiej nie nakładać sukienki w tym kolorze.

Drugą niepisaną zasadą jest unikanie ciemnych kolorów, które zarezerwowane są dla żałoby. Mała czarna praktycznie idealna na każdą okazje w tym wyjątkowym dniu nie sprawdzi się na weselnej zabawie.

Jaka sukienka na wesele ? Przy zakupie sukienki na wesele powinnyśmy kierować się dwiema regułami: elegancja i odświętny charakter. Ze względu na oficjalny charakter ślubu i przyjęcia weselnego powinnyśmy unikać zbytniego odkrywania ciała.Chyba, że chcecie być głównym obiektem plotkowania przez rodzinę.

Pamiętajmy również o odpowiednim doborze fasonu sukienki do naszej figury. Kobiety o obfitych udach i biodrach powinny wybrać sukienkę z rozkloszowanym dołem, natomiast góra w formie gorsetu optycznie wyszczupli górne partie ciała.

Na koniec wybieramy kolor sukienki na wesele. W obecnym sezonie królują kolory pastelowe, głównie kolor miętowy i pudrowy róż. Jednak w wyborze koloru nie zawsze kierujmy się modą, najważniejsze aby kolor ładnie komponował się z nasza karnacja i pasował do nas.

Jaka sukienka na wesele dla 30 i 40 latki ? - Drogie Panie zasady wyboru sukienki na wesele są te same dla wszystkich co powyżej. Jeżeli czujemy się dobrze i pewnie w swoim ciele to może być sukienka o długości midi, lub za kolano. Kolory stonowane, ale nie przesadzajmy ze skromnością, czerwień, złoto, niebieski, fuksja to kolory dla każdej grupy wiekowej. Sukienka nie może być zbyt infantylna, żeby nie wyszedł efekt dzidzia piernik i zbyt poważna bo odwrotnie może nas bardzo postarzać.

Jaka sukienka na wesele długa czy krótka ? - Wybierając się na skromne przyjęcie dla małej liczby gości lub na obiad w restauracji, załóż krótką sukienkę koktajlową. Im mniej formalne jest spotkanie po ślubie, tym większą masz dowolność. Sprawdzą się zarówno dosyć obcisłe modele, jak i rozkloszowane spódnice o kroju litery A. Swoją stylizacją możesz nawiązać do modnego stylu retro. W krótkiej sukience zdecydowanie możesz bardziej poszaleń na parkiecie bo nie będzie ograniczała ruchów podczas tańca.